Великий вплив на Козака має Затулін

Особливу увагу українські розвідники приділяють тому, що відбувається в окупаційних структурах ОРДЛО. Про це написав у статті для видання "Дзеркало тижня" голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк.

Актуально Обурливі заяви Росії: який сигнал Кремль дає Україні

Після відставки Владислава Суркова доступ до вуха нового куратора проєкту "СРСР 2.0" Дмитра Козака отримав ідеолог "русского міра" Костянтин Затулін, який нашіптує Козаку ідею покласти в основу російської стратегії на українському напрямі "грузинську чи молдовську модель",
– написав Кондратюк.

На думку Затуліна, потрібно створити таку модель мінських домовленостей, щоб Донбас був лише формально у складі України і міг впливати на політику українського уряду. Затулін закликає дочекатись, коли в Україні прийде не націоналістичний, а "поміркований режим", з яким можна домовлятись.

Козак нещодавно розкритикував переговори на рівні радників

Зазначимо, що нещодавно Дмитро Козак написав листа раднику канцлера ФРН Ангели Меркель. Копії отримали представники Франції та України, зокрема, – керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

У листі Козак називав переговори на рівні радників безглуздими і закликав змінити цей формат. У Кремлі поспішили запевнити, що від переговорів щодо Донбасу не відмовляються і що слова Козака пересмикнули.

Хто такий Костянтин Затулін?

Затулін – російський політик, депутат Держдуми та директор Інституту країн СНД.
Відомий своїми українофобськими поглядами.
СБУ тричі оголошувала Затуліна персоною нон ґрата в Україні.