Загарбники випробовували чимало різних підходів, вони намагаються підлаштуватися під ситуацію. Це лише завдяки ПВК "Вагнер", у цьому є небезпека. Про це 24 Каналу сказав військовий аналітик, майор запасу ЗСУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

Не пропустіть Вагнерівець, якого відкопали з-під землі поділився враженнями від роботи українських танкістів

Битимуться до останнього вагнерівця

Росіяни не ставлять глобальних цілей, а навпаки – обирають невеличкі, щоб їх можна було виконати. За словами Гетьмана, у районі Бахмута вони орієнтуються і ставлять завдання з огляду на ситуацію, яка складається на полі бої.

Це відрізняється від звичайних дій регулярної російської армії, коли вони отримують наказ, що ніяк не пов'язаний з реальною ситуацією. До прикладу, окопи рити. Навіщо? Але вони риють,
– пояснив військовий аналітик.

Вони будуть постійно змінювати тактику, поки там залишилася якась частина "Вагнера", щоб досягнути успіху. Євгєній Пригожин вже заявляв, що "Бахмут захоплений", "все йде за планом".

Їм обов'язково потрібно це зробити. Або перерізати шляхи до Часового Яру й Костянтинівки, щоб ми не могли туди постачати боєприпаси, або безпосередньо вуличні бої,
– зауважує майор запасу ЗСУ.

Наші бійці стверджують, що окупанти вже кинули усе можливе на цей бій. Більше резервів у противника немає.

"Якщо їм не вдасться зробити це зараз, то за тиждень – два у них просто не буде ким це робити. Принаймні з того угрупування, що перебуває довкола Бахмута. Для них це, найімовірніше, останній вирішальний бій", – резюмував ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.

Теж цікаво – Світан про битву за Бахмут: дивіться відео

Останні втрати ворога

  • "Друга армія світу" продовжує втрачати своїх бійців в Україні. У Генштабі ЗСУ повідомили, що станом на 7 квітня кількість ліквідованих загарбників становить щонайменше 177 110 осіб.
  • За останню добу наші воїни знищили ще 480 окупантів. Зауважимо, що цифра є приблизною, бо здійснювати точні підрахунки в умовах запеклих боїв неможливо.
  • Крім того, ворог втрачає чимало техніки. Від 24 лютого 2022 року українські військові знищили: 3 633 танків, 7 016 бойових броньованих машин, 2 722 артилерійських систем, 533 РСЗВ, 281 засобів ППО, 306 літаків, 292 гелікоптери, 2 291 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 911 крилатих ракет, 18 кораблів/катерів, 5 587 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн, 394 одиниці спеціальної техніки.