Про це в ефірі 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. За його словами, на інших напрямках ворог зменшив кількість атак, бо не має достатньо особового складу.

Читайте також Під Бахмутом ЗСУ знищили найбільш підготовлені залишки армії Росії, – Подоляк

Росіяни наступатимуть на Бахмут

Жданов зазначив, що у загарбників триває перегрупування військ. Зараз Росія перекидає особовий склад з інших напрямків на Бахмут.

За інформацією нашої розвідки, росіяни підтягують особовий склад в район Бахмута. Ми очікуємо, що найближчими днями буде відновлено наступальний натиск з боку Росії,
– заявив він.

Військовий експерт підкреслив, що на інших напрямках окупанти зменшують кількість атак та інтенсивність бойових дій, тому що їм не вистачає особового складу.

"На нашій території ми нараховуємо понад 350 тисяч російських військовослужбовців. А виявляється, що нема кому наступати", – додав Олег Жданов.

Жданов про наступ росіян на Бахмут: дивіться відео

Британська розвідка про наступ Росії на Бахмут

  • Британське відомство наголосило на ситуації в Бахмуті. Там в останні дні війська Росії та угруповання ПВК "Вагнер" ​​закріпилися на захід від річки Бахмутка. Як зазначили в британському міноборони, по всій лінії фронту Росія має одні з найнижчих темпів локальних наступальних дій, які спостерігалися принаймні з січня 2023 року.
  • Швидше за все, це пов'язано з тим, що російські війська тимчасово виснажили боєздатність розгорнутих формувань до такої міри, що навіть локальні наступальні дії наразі не є стійкими, пояснили британські розвідники.
  • У міноборони підкреслюють, що російське керівництво, ймовірно, намагатиметься відновити наступальний потенціал сил після поповнення запасів особового складу і боєприпасів.
  • Тим часом командири, ймовірно, будуть змушені обирати між проведенням наступальних операцій і надійною обороною по всій лінії фронту.