Військовий експерт Петро Черник прокоментував цю новину 24 Каналу. На його думку, окупанти робитимуть усе можливе, щоб виконати наказ царя, але навряд чи їм це вдасться.

До вашої уваги Путіну потрібні перемоги на полі бою, щоб провести свою "Пряму лінію" в грудні, – ISW

"Проходження Авдіївки для них важливе. Чи зуміють до 14 грудня? Радше ні, ніж так. Але не забуваймо, що Бахмут узяли колосальними людськими валами", – зазначив Черник.

Чому Авдіївка важлива для ворога: дивіться відео 24 Каналу

Путіну потрібні перемоги

Під час "прямої лінії" російський президент планує доповісти про "перемоги" в Україні. Він уже зрозумів, що на цьому історичному етапі ліквідація української державності недосяжна, але йому потрібні бодай якісь успіхи.

Продемонструвавши таким способом свою "ефективність", Путін хоче підготувати ґрунт для президентських виборів навесні.

Тому диктатору потрібна Авдіївка, але не лише вона. Він прагне вийти на адміністративні кордони Донеччини й Луганщини.

Ситуація біля Авдіївки: останні новини

  • Російські окупанти активізувались біля міста з 10 жовтня. Відтоді карта бойових дій майже не змінилась, але ворог зазнає шалених втрат. Ба більше, останнім часом він вдається до лобових штурмів.
  • Ситуацію на Авдіївському напрямку суттєво ускладнюють погодні умови. Там безперервно ллють дощі, унаслідок чого розмокають ґрунти і немає змоги використовувати техніку.
  • Сама Авдіївка майже порожня. У британській розвідці показали, який вигляд тепер має населений пункт, що потерпає від ворожих атак ще з 2014 року.