Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш розповів 24 Каналу про відчайдушні дії росіян біля міста. За його словами, окупанти активно самознищуються.

До теми Жорсткі бої за Авдіївку тривають: у Міноборони назвали втрати Росії

Так, один полонений росіянин розповів, що з його роти лишилось чи шестеро, чи семеро бійців. П'ятеро з них вирішили підірвати себе з остраху українського полону.

Ба більше, вони не були якимись професійними військовими, які мали важливу інформацію. Мова про звичайних мобілізованих.

Однак на Авдіївку кидають також спецпризначенців і тих, що штурмували Бахмут. До того ж трапляються залишки сил псевдореспублік.

Навіщо росіянам Авдіївка

"Авдіївка має стратегічне значення тільки в одному випадку – це висоти і декілька десятків кілометрів лінії фронту. Усе решта – це політика, рішення, ухвалене в Кремлі", – наголосив Барабаш.

Як відомо, останнім часом окупанти мають багато невдач на різних напрямках – Бахмутському, Запорізькому, Херсонському. Тому Росія намагається досягти хоч якогось успіху, щоб підгодувати зацікавленість у мобілізації.

Ситуація біля Авдіївки: останні новини

  • Протягом останніх трьох діб росіяни зменшили кількість авіаударів на Авдіївському напрямку. Це може бути пов'язано з погіршенням погодних умов або тим, що ворог перекинув літаки на важчі напрямки.
  • У британській розвідці зазначили, що під Авдіївкою росіяни зазнали найбільших втрат за 2023 рік. Водночас окупанти не можуть досягти суттєвих успіхів.
  • Авдіївський терикон розташований у сірій зоні, де не можуть закріпитися жодні сили. Прапор, який встановили там росіяни, знищено точним ударом українського безпілотника.