Військовий експерт Олег Жданов окреслив 24 Каналу ситуацію на фронті. За його словами, навесні труднощі ворога досягнуть апогею.

До вашої уваги Майже 800 окупантів, 10 танків та майже пів сотні дронів: втрати ворога на 12 лютого

"Проблеми є, головна – у техніці й боєприпасах. Не так усе гарно, як розповідає російська пропаганда", – констатував Жданов.

На яких напрямках видно проблеми у ворога

На думку військового експерта, найяскравіше брак техніки й боєприпасів у ворога видно на Куп'янському й Лиманському напрямках.

Після шаленої спроби прорвати нашу оборону, яка в основному захлинулась, на сьогодні бойова активність на цих двох напрямках суттєво знизилась,
– зазначив Жданов.

Унаслідок великих втрат росіянам треба перегрупувати війська й відновити їхню боєздатність. Сьогодні це доволі складний процес за часом, тому що їхній оборонно-промисловий комплекс уже не здатен накопичити ресурси в короткий період.

Водночас переорієнтація основних зусиль окупантів на Авдіївський і Мар'їнський напрямки може протриматись хіба що до березня. Далі вони будуть змушені стишити активність, що дасть змогу розвинути свої дії Силам оборони.

Ситуація на фронті: останні новини

  • Тривають важкі бої біля Авдіївки. Найближчим часом може постати питання передислокації додаткових українських сил до міста або відходу від нього.
  • Напружена ситуація також на Бахмутському напрямку. Ворог намагається просунутись до Часового Яру, але без значних успіхів.
  • Росіяни зменшили інтенсивність штурмів на лівобережжі Херсонщини. Захисники далі утримують плацдарми на цій ділянці фронту.