Про це 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов. Він підтвердив, що ЗСУ попрацювали там на славу: влучним ударом вдалося знищити до 50 окупантів, багато військової техніки та інших матеріалів. Руки-ноги загарбників валялися по всій залізничній станції.

Важливо росія перекидає десантників у Херсонську область, – Хлань

Молчанов уточнив, що серед знищених окупантів були і офіцери, і цивільні росіяни – працівники російської залізниці, які мали переганяти туди-сюди вантажі загарбників.

Тепер окупанти почали мститися

російські нелюди почали застосовувати репресії щодо мешканців Брилівки. Вони вивезли все чоловіче населення у невідомому напрямку. А жінок, дітей та старших людей виселяють з приватного сектору в інші райони Брилівки.

Так вони хочуть вберегтися від подальших ударів ЗСУ. Окупанти переконані, що хтось із місцевих мешканців навів українську армію саме на цю залізничну станцію.

росіяни, схоже, не розуміють, як наводиться HIMARS. Для цього є американські супутники та відповідні координати геолокації. Ці системи набагато точніші, ніж в російській ГЛОНАСС, де супутників менше та гірша якість. Хто колись користувався "яндекс картами", той зрозуміє, – зазначив Молчанов.

Молчанов про ситуацію на Херсонщині: дивіться відео

Окупанти частенько вибухають на залізницях Херсонщини

  • В ніч з 29 на 30 липня Збройні Сили знищили залізничний ешелон окупантів на Херсонщині. Там було близько 40 вагонів з живою силою, військовою технікою та боєприпасами ворога. За попередніми даними, він їхав з тимчасово окупованого Криму.
  • 1 серпня, за даними Головного управління розвідки, окупанти випадково підірвали власний потяг на Херсонщині. Вони влаштували димову завісу, щоб замаскувати процес. Але буквально за кілька годин в одному з потягів стався вибух. В ГУР припускають, що окупанти необережно розвантажували боєприпаси.