Депутат Херсонської обласної ради та військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань розповів 24 Каналу про ситуацію на лівобережжі Дніпра. За його словами, Сили оборони не лише утримують позиції, а й розширюють їх.

До теми Росіяни істерять, а Шойгу їх втішає, – в ISW оцінили ситуацію на лівому березі Херсонщини

"Окупантам почали викручувати гайки, тому що ті позиції вже стали доволі укріпленими й розширеними. Паніка російських окупантів перейшла в інформаційну ізоляцію, тому що цю інформацію окупанти почали блокувати", – пояснив Хлань.

На Херсонщині ЗСУ наступають, а ворог панікує: дивіться відео 24 Каналу

Ворог не знайшов інакшого виходу із ситуації, крім як замовчувати її. Така поведінка свідчить про неспроможність росіян щось зробити і припинити розширення плацдарму.

Евакуація ворога також засекречена

"З'являлась інформація щодо евакуації біля Олешків, але окупанти знову заблокували цю інформацію", – зазначив Хлань.

Натепер ворог цілком таємно вивозить окупаційну адміністрацію і переводить колаборантів.

До слова, плацдарми розташовані біля населених пунктів, де фактично не залишилось людей.

Ситуація на Херсонщині: останні новини

  • Українським військовим вдалось частково перерізати дорогу від Олешків до Нової Каховки. Це вагома логістична артерія російських окупантів, тож у них можуть виникнути проблеми із забезпеченням.
  • Крім того, українські захисники уразили ворожий пункт управління біля Олешківських пісків. Сили оборони застосували керовані авіаційні бомби.
  • Раніше в українській розвідці прокоментували панічні настрої росіян щодо ситуації на лівобережжі Херсонщини. Ворог намагається перегрупувати сили й перекинути додаткові підрозділи.