Про це 24 Каналу розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, перша хвиля мобілізованих кілька днів тому заїхала поруч з селищем Ялта. Це – другий такий табір. Перший був розташований в Урзуфі.

До теми Вивозять бетон разом із тілами: у Маріуполі росіяни зносять будинки, які самі знищили обстрілами

Приїхали заробити грошей

Як розповів Андрющенко, саме поблизу селища Ялта мобілізованих готують та возять на полігон.

Мотивації там ніякої немає. Вони діляться з місцевими, що пішли на війну, бо треба платити іпотеку. Та й гроші якісь будуть. Раби є раби,
– зауважив Андрющенко.

Крім того, ще одну партію мобілізованих завезли на територію колишнього Нікольського району, де їх зараз розселяють. Цих окупантів забрали на війну буквально нещодавно. А після нещодавніх "бавовн" в Маріуполі їх стараються розселяти розосереджено.

Андрющенко розповів, яка ситуація в Маріуполі: дивіться відео

Це вже третій табір саме мобілізованих. Бачимо на кінець тижня чергове різке збільшення військового угруповання біля Маріуполя. За нашими підрахунками, контингент зріс десь на 3 – 4,5 тисячі,
– зазначив Андрющенко.

Як саме окупанти будуть використовувати ці партії мобілізованих – наразі невідомо. Однак за ситуацією ретельно стежать.

Яка зараз ситуація в Маріуполі

  • Росіяни продовжують в'їжджати в Маріуполь. За даними Андрющенка, їх у місті вже близько 40 тисяч. Йдеться як про військових, так і про цивільних.
  • Вони безсоромно заселяються у квартири та домівки місцевих. Їм не вистачає таборів, які окупанти розбили для власних будівельників.
  • Також Маріуполем вже не заправляють кадирівці. Тепер усім займається російська ФСБ. Також там бачили представників росгвардії.