Сили оборони продовжують наступальні дії та відбивають спроби атаки росіян. Окупанти прагнуть повернути втрачені позиції, однак у них нічого не вийде.

Дивіться також Росіяни контрнаступають на Півдні й під Бахмутом: як за тиждень змінилась карта фронту

Ситуація на Сході

Олександр Сирський розповів, що Сили оборони продовжують стримувати ворога на багатьох ділянках фронту. Зокрема, на Куп’янському напрямку росіяни вели штурмові дії в районах Синьківки, а також східніше Петропавлівки та Іванівки. Натиск ворога вдалося успішно стримати.

Гострою ситуація лишається навколо Бахмута, однак Сили оборони мають певні успіхи поблизу міста.

Бахмутський напрямок. Росіяни намагалися атакувати в районах Кліщіївки та Андріївки. Всі атаки були відбиті. Наша армія продовжує штурмові дії південніше Бахмута,
– написав Сирський.

Командувач наголосив, що Збройні Сили продовжують завдавати ворогу втрат у живій силі та техніці, а також закріплюються на досягнутих рубежах.

Війна в Україні: останні новини

  • Михайло Федоров поділився статистикою роботи "пташок" Армії дронів. Він розповів, що втрати Росії в період з 13 до 20 листопада оцінюються у мільйони доларів. До прикладу, уражено 39 танків, 31 гармату, 41 броньовану машину та 66 вантажівок.
  • У Верховній Раді народні депутати готують новий законопроєкт стосовно мобілізації та військової служби українців. Наприклад, можуть запровадити для військових, яких звільнено з полону, нову додаткову відпустку зі збереженням грошового забезпечення тривалістю у 90 календарних днів.
  • Володимир Зеленський розповів, що бойові дії, на жаль, не закінчаться так швидко, як хотілося б. У світі до війни "чомусь ставляться, як до кіно, та очікують, що в подіях не буде довгих пауз". Однак для воїнів це зовсім не кіно, але Україна продовжуватиме боротьбу.