Водночас глава держави підкреслив, що український народ продовжує боротися проти російських окупантів. Зеленський також відзначив важливість у перемозі України й світову підтримку.

До теми Чим ближче до зими, тим більша загроза: Зеленський звернувся до українців

Зеленський висловився про тривалу війну в Україні

Український очільник зустрівся з генеральним директором Fox Corporation Лакланом Мердоком та журналістами видань Fox News Бенджаміном Холлом та The Sun Жеромом Старкі. З медійниками Зеленський обговорив ситуацію на полі бою, високу мотивацію та рішучість українського народу й віру в перемогу.

Президент України наголосив, що у світі до війни у нашій "чомусь ставляться, як до кіно, та очікують, що в подіях не буде довгих пауз". За його словами, люди чекають, що "картинка перед очима завжди змінюватиметься, щодня будуть якісь сюрпризи".

Але для нас, для наших воїнів це не кіно. Це – наші життя. Це щоденна важка праця. І завершиться все не так швидко, як нам би хотілося, але ми не маємо права опускати рук і не зробимо цього,
– підкреслив він.

Володимир Зеленський також наголосив, що важливо зберегти увагу світу до наших зусиль у боротьбі за свободу та свою державу. Глава держави сказав, що саме світові медіа відіграють важливу роль в консолідації міжнародної підтримки України.

Президент висловлювався про "замороження" війни

  • Володимир Зеленський заявляв, що Україні потрібна перемога у війні, яку розв'язала Росія. Крім того, президент однозначно висловився проти замороження бойових дій на фронті.
  • Зокрема, глава держави наголосив, що заморожена війна означає те, що далі воюватимуть "наші діти чи навіть онуки". Зеленський підкреслив, що наша держава вже втратила багато людей і не хоче втрачати ще більше.
  • Також президент застеріг, що якщо Росію не поставити на місце, то вона знову прийде окуповувати землі. Тому потрібно закінчити війну повністю.