Про це 24 Каналу розповів депутат Запорізької міської ради Дмитро Кирильчук. Він зазначив, що Кам'янське розташований на славнозвісній "дорозі життя", яка через окупантів повністю закрита для руху.

Зверніть увагу В ISW проаналізували, чи достатньо в Росії сил для наступу на Запоріжжі

Ворог був якісно знищений

Депутат Запорізької міської ради повідомив, що 3 тижні тому "героїчні" 20 "ванєк" намагалися зробити прохід на Кам'янське.

Вони навіть знімали відео, розтягуючи триколорну ганчірку. Але окупанти були якісно знищені нашими хлопцями,
– наголосив він.

Кирильчук зауважив, що ця ділянка є замінованою і дуже небезпечною. І росіяни посилали на неї місцевих жителів, щоб ними виявити шляхи, якими можна пробиратися.

"За останні 3 тижні більше не було зафіксовано "славнозвісних" наступів ворога. Проте коли він розуміє, що не може піти наступом, то починає гатити з артилерії. Тому Кам'янське зараз зазнає постійних обстрілів", – відзначив він.

Чи можливий наступ на Запоріжжі: дивіться відео

Можуть піти в обхід

Співрозмовник підкреслив, що наші хлопці тримають позиції і готові до будь-яких сценаріїв.

Їм також дуже допомагає ландшафт цієї місцевості. Кам'янське, як неприступна фортеця, адже окупантам, щоб здійснити прохід вперед і взяти цю висоту, потрібні нереальні зусилля,
– розповів він.

За його словами, ІПСО ворога може свідомо запускати інформацію, що вони будуть брати Кам'янське, а самі підуть в обхід.

"Але наші хлопці готові їх зустріти. Тим більш, що довкола Кам'янського також підготовлені лінії оборони, тому всі наміри окупантів залишаться лише у їхній хворій голові", – додав Дмитро Кирильчук.

Ситуація в Запорізькій області: важливе

  • В окупованому Бердянську Запорізької області вдень 6 лютого пролунали три гучних вибухи. Повідомляють про роботу ППО. Голова Бердянської військової адміністрації Вікторія Галіціна підтвердила, що двічі, найімовірніше спрацювала російська протиповітряна оборона.
  • Російські окупанти намагаються ввести в оману Збройні Сили України. Вони демонструють військову присутність на Запоріжжі. Однак наші війська готові. Про це повідомив начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.
  • За попередньою інформацією, окупанти перекидають найманців "елітної" приватної військової компанії "Вагнер" на Запорізький напрямок. На це відреагували в Збройних Силах, зазначивши, що українські військові готуються до можливих атак противника.