Ведуча 24 Каналу Катерина Соляр відреагувала на повідомлення пропагандистки. Також вона потролила вдів окупантів, які отримали вживані шуби.

До теми "Розумного не чекали": ведуча Соляр рознесла ниття Лаврова про Україну – потужневідео

Істерика Скабєєвої

У своєму телеграм-каналі пропагандистка обурювалась візиту Зеленського у Лондон, британським прем’єром Ріші Сунаком, екслідерами Великої Британії Борисом Джонсоном та Ліз Трасс тощо.

До прикладу, вона опублікувала фото Бориса Джонсона з візиту Зеленського та прокоментувала його: "Джонсонюк також проник на шабаш", а про Ліз Трасс вона написала: "Борець з Путіним (45-денний прем'єр) прийшла потиснути руку Зеленському".

Істерика Скабєєвої / Скриншот з телеграм-каналу

Скабєєва про Ліз Трасс / Скриншот з телеграм-каналу

Соляр рознесла повідомлення Скабєєвої: дивіться відео

Усі не такі, "крім Путіна"

Катерина Соляр переглянула телеграм-канал Скабєєвої, де вона у кожному повідомленні критикувала Зеленського та світових лідерів, але не забула похвалити Путіна.

"Що несеться у пропагандистів? Коли вони побачили турне президента України до Європи, то, звісно, не могли це пропустити поміж себе. Але цікавий нюанс, як вони на те все реагували", – звернула увагу ведуча.

Перед істеричними повідомленнями Скабєєва не забула похвалити диктатора Путіна за те, що він вручив нагороди молодим вченим у галузі науки та інновацій.

Все у світі погано. Усі працюють на те, щоб знищити Росію. А Путін – молодець, вручив всім премії. Дуже важлива новина у наш час. Бо як же без премій у галузі науки та техніки?
– сказала Соляр.

Російська пропаганда: останні новини

  • Очільник міноборони Сєргєй Шойгу приписує собі неіснуючі перемоги – він заявив, що кілька населених пунктів Донецької області уже нібито під повним контролем Росії. Проте українська розвідка запевняє, що всі ці заяви путінського посіпаки – вигадка.
  • Росія лякає "законним" ударом по Польщі. Пропагандисти Росії вважають абсолютно законним рішення завдавати ударів по Польщі, якщо на аеродромах країни будуть базуватися літаки, призначені для відправки до України.
  • Поки тисячі окупантів стають добривом для української землі, російські пропагандисти продовжують розповідати про "вєлічіє Расії" і пробивати нове дно. Нещодавно Маргаріта Симоньян поділилася настільки відбитим анекдотом, що можна відчути "іспанський сором".