Ілон Маск утрапив у черговий скандал. Він опублікував твіт із "мемом" про президента України, мовляв, пройшло п'ять хвилин, а ти ще не попросив грошей у США.

Дивіться також Twitter Ілона Маска допомагає просувати російську пропаганду з шокуючою швидкістю

До чого тут автівки

На тлі відверто дурного допису Маска українці почали розписувати машини "Тесла" – ця фірма належить саме Ілону Маску.

Такий кумедний напис помітили в Дніпрі / Фото "Інсайдер"

А це вже світлина із Києва / Фото "Київ без цензури"

Після допису Маска українські користувачі запідозрили його в проросійських поглядах. Росіяни, до речі, дуже зраділи та пишуть, що "Маск як Крим – наш", ілюструючи ці дописи фотожабою мільярдера в матроському головному уборі з написом "Сєвастополь".

Дехто зауважує, що обурюватися діями бізнесмена в соцмережі Х, яка раніше була відома як твітер і яку викупив Маск, неефективно, як і розписувати вже куплені авто. Утім, так українці вихлюпують емоції, адже мільярдер пробив дно.

Сам Маск наразі викладає в себе на сторінці меми про геймерів і нову модель "Тесли".

Як відреагували на пост Маска

  • Мережа вибухнула обуренням бувально одразу, щойно Ілон виклав "мем". Його зображували в російській формі, як Сєрґєя Шойгу, та писали, що він може впасти ще нижче. Більшість реакцій містила натяки на те, що Маск відверто підігрує Путіну та став рупором російської пропаганди.
  • Свої симпатії мільярдер демонстрував не раз. Наприклад, нещодавно був гучний скандал щодо вимкнення "Старлінків" біля берегів Криму.
  • Експерти вважають, що причина його позиції не в грошах: навряд чи Росія підкупила Маска, в якого купа доходів. Імовірно, вони грають на самолюбстві, адже Маску подобається підкреслювати, що він не такий, як усі. Утім, це може мати нищівні наслідки для бізнесу мільярдера.