Про це на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 Канал. Він пояснив, чому панікувати через цю кількість російського угруповання не варто.

Зверніть увагу Чому контрнаступ ЗСУ є найкращою альтернативою "мирним" переговорам

За словами Жданова, лише третина із зазначеної кількості росіян перебуває на передовій.

Де розміщена більша частина окупантів

Більша частина росіян розташовується у глибині фронту, в другому ешелоні, резерві, розповів військовий експерт. Частина перебуває на півострові Крим, на береговій лінії в Бердянську, Маріуполі тощо, решта – розкидана по гарнізонах на тимчасово окупованих територіях.

За останніми даними, окупаційні сили нараховують близько 315 військових формувань і близько 6000 одиниць важкого озброєння перебуває на території України,
– повідомив Жданов.

Жданов сказав, скільки росіян воює проти України: дивитись відео

Втрати росіян: останнє

  • Генштаб ЗСУ 27 квітня повідомив, що агресор втратив у війні проти України вже 188 920 військових. Щоденні втрати вимірюються сотнями.
  • Росія пришвидшує темпи мобілізації. Керівник ГУР Кирило Буданов розповів, що там в середньому щомісяця мобілізують близько 20 тисяч людей.
  • Відомо, що на окупованій частині Донбасу все частіше виписують поранених мобілізованих не дочекавшись їхнього одужання, а про реабілітацію навіть не мовиться. Окупаційна влада змушує лікарські комісії визнавати всіх чоловіків по максимуму придатними або ж обмежено придатними.