Власне, народний депутат Федір Веніславський в інтерв'ю німецькому виданню зазначив, що Захід затягував з наданням нам військової техніки. Також він сказав, скільки Збройним Силам потрібно танків, аби звільнити території від російських окупантів.

Читайте також Від Бєлгорода до Харкова: The Telegraph проаналізував, як відбиватиметься весняний наступ Росії

Світ трохи запізно схаменувся в питанні танків

Веніславський констатував, що лише тоді, коли загинуло дуже багато людей, Європа та США зрозуміли, що Путіна слід зупиняти. Тоді й вони насмілились ухвалити рішення про надання нам танків.

Щоб повністю звільнити нашу територію, нам потрібно від 500 до 700 танків,
– також наголосив нардеп.

Водночас зауважимо, що союзники обіцяли нам надати максимум 143 бойові танки. Очевидно, що цього недостатньо, аби завершити війну.

Німецькі танки можуть відтіснити ворога

У цьому ж інтерв'ю високопосадовець наголосив, що саме німецькі танки можуть вигнати усіх росіян з українських територій.

Якщо ми їх (танки Leopard – 24 Канал) отримаємо вчасно, німецька якість покаже, що вона значно перевершує російську,
– заакцентував він.


Що потрібно знати про танки Leopard / Картинка 24 Каналу

Також Веніславський порівняв російських окупантів з німецькими нацистами, що під час Другої світової війни чинили звірства на території України. З його слів зрозуміло, що той, хто намагається задобрити Путіна компромісами та хоче віддати йому території нашої держави, погано знає історію.

Танки Leopard: останні новини

  • До цієї теми нагадаємо заяву віцепрезидентки парламенту Німеччини Катрін Ґерінґ-Екардт. Вона переконана, що підтримка України є екзистенційно важливим питанням для Берліна та бойові танки мають прибути в нашу державу якомога скоріше.
  • Окрім того, 4 лютого стало відомо, що Португалія офіційно доєднується до танкової коаліції. Власне, Лісабон готовий передати Збройним Силам 4 німецькі танки Leopard 2.