Такі дані наведено у щорічному звіті п'яти агентств ООН "Ситуація з продовольчою безпекою та харчуванням у світі у 2018 році", повідомляє DW.

Читайте також: Скільки дітей-біженців не ходять до школи: приголомшлива цифра

Видання зазначає, що найгіршою ситуація із голодом стала у Південній Америці та у більшості регіонів Африки. Натомість в Азії темпи зменшення кількості голодуючих значно знизилися.

Найбільше людей, що страждають від голоду та недоїдання, як і раніше, проживають у країнах Азії – 515 млн. У країнах Африки таких понад 256 млн. Ще 39 млн – у Латинській Америці та на островах Карибського моря.

У ООН зазначають, що поширенню голоду, окрім конфліктів та економічного спаду в окремих країнах, сприяють зміни клімату. Вони призводять до посух та повеней у різних регіонах світу.

За даними агентств ООН, близько 151 млн дітей у світі у 2017 році у віці до п'яти років страждали через недоїдання. Переважна більшість таких дітей - у країнах Азії (55 %) та Африки (39 %).

При створенні звіту аналітики традиційно звернули увагу й на проблему ожиріння. Так, у 2017 році людей, що страждають на ожиріння, у світі налічувалося 672 млн, або 13 % дорослого населення планети. Ця проблема найбільше поширена у країнах Північної Америки. Тренд на збільшення ваги спостерігається також у країнах Азії та Африки.

У звіті за 2016 рік в ООН нарахували 815 млн осіб, що страждають від голоду та недоїдання у світі.