Бували випадки, коли пенсіонери передавали останні гроші волонтерам для підтримки українських солдатів. А в цей час під Києвом в елітному котеджному містечку живе людина, яка прямо причетна до того, що на момент нападу наше військо залишилось голе і босе.

У 2008 році подружжя Терлецьких купило ось це приміщення у Львові у Державного Концерну "Військторгсервіс", підпорядкованого Міністерству оборони України. За майже 600 метрів квадратних заплатили 1,5 мільйони гривень, взятих у кредит. Відремонтовану будівлю згодом здали в оренду. Зараз можуть її втратити після позову Львівської військової прокуратури від 2013 року. За словами Олени Терлецької прокуратура стверджує, що вони купили будівлю всупереч закону і договір мав би бути визнаний недійсним, а їх майно мало б повернутися у власність Міністерства оборони України.

Терлецькі не єдині, які опинилися у схожій ситуації. Існує близько п’ятдесяти об’єктів, переважно у західній Україні, які за позовами військових прокуратур Міністерство оборони хоче повернути у свою власність. Тож хто винен у тому, що майно Міноборони спершу продали, а через кілька років хочуть його відсудити назад? У 2005 році Державний Концерн "Військторгсервіс" став правонаступником Головного управління торгівлі Тилу Міністерства оборони України. У час, коли українська армія переживала тотальний занепад, основним активом концерну залишалася нерухомість: магазини, склади, ательє, лазні.

Розслідування "Слідство.Інфо" – дивіться у відео.