Перший смартфон із тепловізором

Компанія Bullitt Group анонсувала перший у світі смартфон із тепловізором. На свою флагманську модель Cat S60 розробник встановив "оптику" від відомого виробника — компанії FLIR.

Інтегрований тепловізор наділяє апарат низкою корисних функцій: приміром дозволяє відстежувати витік тепла із приміщення, виявляти проблемні місця електропроводки і навіть бачити у темряві. Термальна камера здатна видавати зображення 640х480 пікселів на відстані 30 метрів.

Cat S60 — водостійкий та протиударний. Міцний литий корпус та захисне скло Gorilla Glass завтовшки у цілий міліметр витримують занурення до 5 метрів та падіння із висоти майже два метри.

Серед інших характеристик: 4,7-дюймовий HD-екран, 8-ядерний процесор, три гігабайти оперативної пам'яті та 32 гігабайти вбудованої флеш-пам’яті.

Для любителів фото — основна камера із подвійним спалахом на 13 мегапікселів та 5-мегапіксельна селфі-камера. Працює апарат на Android Marshmallow, а на ринок вийде до кінця року із доволі скромним європейським цінником — у 650 євро.

Авіабаза для дронів

Компанія H3Dynamics представила на автосалоні у Сінгапурі свою останню розробку — Dronebox. Це автономна базова станція для бездротової підзарядки, запуску та прийому безпілотників. Також це своєрідний "ангар" для зберігання дрона.

Бокс "нашпигований" різноманітною електронікою і дає змогу автоматично завантажувати відзняте відео та відсилати його на віддалений сервер.

Метеостанція, яка підключається до платформи, самостійно вирішує чи піднімати апарат у повітря, залежно від погодних умов. Живлення "дронбокс" отримує від генератора та від сонячних панелей, вбудованих у зовнішню кришку. Таким чином, стверджують розробники, енергії станції вистачить на кілька місяців роботи в автономному режимі.

У перспективі, облаштувавши мережу таких дронбоксів, зручно буде спостерігати за певною територією, де кожен безпілотник відповідатиме за свою ділянку.

Роборука, що грає разом із барабанщиком

Вибивати барабанні ритми у три руки — таке стало можливим завдяки винаходу американських інженерів із Технологічного інституту Джорджії. Вони створили роботизовану руку, яка грає на барабанах разом з ударником.

Маніпулятор кріпиться на плече та повністю імпровізує, залежно від заданого темпу і ритму. Відстань до барабана визначають спеціальні вмонтовані сенсори, а механічні мотори забезпечують правильне положення та удар палки.

Дивіться також: Віртуальна реальність для рук. "Розумний" замок,що захистить від крадіїв