Поки "вєлікая" російська армія вже кілька місяців вовтузиться і закидує трупами Бахмут та сусідні населені пункти, російський пропагандист Владімір Соловйов відкрито роздумує над тим, що потрібно вдарити ядерною зброєю по Великій Британії.

До теми Маразм прогресує: Росія вигадала, що Україна створює "бандеро-язичництво"

У своїй ненависній риториці пропагандисти забувають, що у відповідь на ядерний удар Захід зробить усе можливе, щоб не залишити від російського керівництва і пустого місця. А військові можливості окупантів будуть буквально знищені.

Однак це не заважає Соловйову обговорювати різні апокаліптичні та суїцидальні ідеї на власних телепередачах.

За моїм скромним розуміння, якщо ми завдаємо удар по Лондону неядерним зарядом… Якщо вирішимо ядерний заряд застосувати, то спочатку треба знищити те, що може відповісти нам,
– говорив Соловйов.

Паралельно інший "експерт" в студії почав розповідати, що потрібно завдавати масованого ядерного удару по Лондону. Так окупанти відреагували всього на 14 танків Challenger 2, які Британія передасть Україні.

Соловйов знову погрожує ядерною зброєю світові: дивіться відео

Пропагандисти пишаються власними зеками

Інша улюблена тема російських пропагандистів – пачки зеків, які вмирають в полях Донецької області у складі ПВК Вагнера. Неважливо, чи він до того вбивав людей або ґвалтував їх. Як переконують пропагандисти, якщо той помер на війні проти України, то вже став героєм.

Дехто каже, що от зеки в тюрмі сиділи, а потім загинули на війні. І його ховають як героя. Так, він герой. Бо сидів в тюрмі, а потім не пішов кудись "шаритися", а "родіну защіщал". Він загинув в бою за країну і "іскупіл сваю віну", як нікому з вас не снилося,
– розповідає свої маразми інший російський пропагандист.

Росіяни вкинули кумедний фейк про американські БМП Bradley

  • Російські окупанти настільки "добре воюють", що вже встигли знищити американські БМП Bradley, яких ще навіть немає в Україні. Генерал Ігор Конашенков заявив, що Росія вже влучила в 4 таких БМП.
  • Відомо, що Bradley з'являться в Україні лише через певний час. Зараз українські військові освоюють їх за кордоном.
  • У Верховній Раді вже відреагували на фейк росіян. Їх красиво потролили.