Таку думку 24 Каналу озвучив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко. Між іншим, повідомляється, що деякі скандали в Міноборони України інспірувала Росія.

Важливо Садисту Мангушеву прострелили голову: раніше він приніс на концерт череп захисника "Азовсталі"

Спроби наступу будуть

Яковенко розповів, що спроби наступу Росії будуть. Путін буде намагатись наступати по всій лінії фронту. Головний удар він готує на Донецькому напрямку. Крім того, може зачепити й Сумську область, щоб знову наступати на Київ, крім того, говорять про Запорізький і Харківський напрямки.

Реальних ресурсів для того, щоб наступати, в Путіна зараз немає. Так, йому вдалось мобілізувати додатково приблизно 300 тисяч осіб, є ще певні ресурси, які він може добрати. Та проблема полягає в тому, що в України, крім Заходу, є дуже хороший, надійний, вірний і потужний союзник усередині Росії,
– зазначив російський опозиційний журналіст.

Він додав, що цей союзник – це російська корупція. Цей союзник за своїм потенціалом не поступається Заходу й НАТО. Завдяки йому, резерви для забезпечення російських військ спустошені. Тому мобілізувати можна й мільйон, та немає для них озброєння й елементарно форми.

Оце так – Соловйов приперся на фронт: дивіться відео

Кадрова політика Путіна

За словами російського опозиційного журналіста, ще одним союзником України є кадрова політика Путіна. Рогозін – це подарунок. Він розвалив Роскосмос – основу для основи путінської армії – ВКС. Також Путін призначив Мєдвєдєва контролювати процес переозброєння російської армії.

"Коли він з'являється на військових заводах у шкіряному плащі, це виглядає дуже смішно. Тобто, ось ці 2 внутрішні союзники – корупція і кадрова політика. Я думаю, що завдяки цьому такого сильного масштабного наступу все-таки не буде", – зауважив Яковенко.

Проблеми росіян через війну: останні новини