Про це в інтерв'ю українським журналістам розповів командир групи ПЗРК спецпідрозділу "Артан" Олександр з позивним "Лютий". За його словами, спецпризначенців ГУР часто відправляють на завдання, де противник має кратну перевагу. Буданов брав участь в такій операції.

Дивіться також "Ментальна поразка": Буданов розповів, як в Росії реагували на контрнаступ на Харківщині

Буданов і 19 росіян

Як зазначив військовий, теперішній голова ГУР за допомогою рації та слів зміг переконати 19 загарбників здатися в полон. "Лютий" наголосив, що тоді Буданов продемонстрував неймовірну силу духу.

Якось штурмова група противника намагалася без вогневого ураження просто покинути зону дії, бо зрозуміла, що чинити опір вже не здатна. З нами був Кирило Олексійович, він буквально в особистій розмові, лише одними переговорами по рації, змусив 19 росіян просто здатись у полон. Усі тоді відчули такий моральний підйом, коли почули голос нашого начальника,
– пригадав Олександр.

Спецоперація в Криму

Згадаємо до цієї теми про одну з найвідоміших спецоперацій Кирила Буданова. Власне, у 2016 році він брав участь в кримському рейді у період від 6 до 8 серпня.

До теми Очолював одну з операцій у Криму у 2016 році, – екскерівник ГУР розповів про Буданова

Тоді 5 українських військових, зокрема нинішній начальник ГУР, висадились в селі Рисове на тимчасово окупованому півострові. З-поміж іншого, їм вдалось ліквідувати підполковника ФСБ та поранити 2 співробітників ФСБ.