Про це 24 Каналу заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Він зауважив, що включають у зведення ймовірність застосування загарбниками північнокорейських балістичних ракет.

Читайте також По Харкову вдруге вдарили північнокорейськими ракетами: чому це з'ясувалося не одразу

"Ми не можемо точно знати, скільки у них може бути цих засобів. Але факт використання цих ракет уже є. Тому також включаємо у наше зведення ймовірність застосування саме цих ракет", – сказав він.

Тип північнокорейських ракет

Юрій Ігнат зазначив, що північнокорейська балістика за характеристиками така ж, як "Іскандер", хоч є певні відмінності. Технології російського оборонно-промислового комплексу запозичені.

Так, є деякі відмінності. До речі, про них уже в відкритих джерелах багато сказано. Але де-факто це та ж ракета наземного базування, яка має фактично такі ж тактико-технічні характеристики, як "Іскандер-М",
– пояснив речник.

Співпраця Росії та КНДР: головне

  • У ніч на 8 лютого росіяни вдарили ракетами по місту Селидове у Донецькій області. Прокурори проаналізували уламки та виявили, що 4 з 8 ракет схожі на північнокорейські балістичні ракети "КN-23". Слідчі встановили, що таку зброю вже використовували для ударів по Харкову. Зауважимо, що США ще в січні 2024 заявляли, що Північна Корея передала Росії балістичні ракети з дальністю до 900 кілометрів.
  • Британські експерти дослідили залишки однієї з балістичних ракет, яку Росія випустила по Харкову 2 січня. На барометрі виявили етикетку з написаним від руки корейським ієрогліфом "ㅈ".
  • Як зазначають російські ЗМІ, окупанти скаржаться на якість боєприпасів, наданим країні-агресорці від КНДР. Загарбники називають іранські снаряди "непоганими", натомість "проклинають" північнокорейські.