Американці, які працюють у складі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, мають покинути територію нашої держави 15 лютого. Держдеп схвалив відповідний наказ.

Зауважте Норвегія не рекомендує своїм громадянам подорожі в Україну, Білорусь і Росію

США скорочують кількість дипломатів

Наказ Держдепу США позначений як "негайний". Тому всі 46 громадян США, які є в складі місії ОБСЄ, повинні покинути територію України.

Більшості американців, які працюють в СММ, доведеться добиратися до Києва комерційним транспортом, наприклад автобусами чи потягами, але американці в Луганську та Донецьку будуть рухатися спеціальним конвоєм, організованим СММ, і перевозячи їх через лінію зіткнення,
– йдеться в документі.

Ті співробітники моніторингової місії, які зараз перебувають закордоном, не повинні повертатися до України.

Крім того, на фоні загострення Білий дім ухвалив рішення скоротити кількість дипломатів в Україні. Частина дипмісії США в Україні також покине територію нашої держави.

Іноземцям радять не їхати до України

Через загрозу російського вторгнення низка країн світу рекомендує своїм громадянам не їхати до України. Щобільше, США закликали своїх громадян виїхати з території нашої держави.

Також до подібних закликів вдалися Чорногорія, Нідерланди, Норвегія та Японія. Південна Корея вирішила повністю заборонити своїм громадянам відвідувати нашу країну.

До теми: Байден закликав американців негайно виїхати з України: дивіться відео