США обумовили терміни виїзду з України для своїх громадян в межах 24 – 48 годин. Про це заяви радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

До теми США евакуюють своїх громадян з місії ОБСЄ в Україні і скорочують кількість дипломатів

Усім американцям, які залишилися в Україні, слід поїхати якнайшвидше, у найближчі 24 – 48 годин. Якщо ви залишаєтеся, то берете на себе ризик без гарантій того, що ви матимете іншу можливість виїхати. Перспективи військової евакуації у разі вторгнення Росії немає,
– наголосив він.

За словами Саллівана, США не будуть надсилати військових в Україну для евакуації громадян.

Американський політик вкотре підтвердив слова президента Джо Байдена про те, що в Києві продовжують скорочувати співробітників посольства. Водночас ті військові США, яких вже направили в Європу, матимуть можливість допомогти американцям у разі загрози. При цьому, вони не заходитимуть на землі України.

Які ще країни радять громадянам покинути нашу державу

  • Російська загроза, на жаль, тримається на доволі високому рівні, тому іноземні держави вирішили порадити своїм громадянам виїхати. Зокрема, у МЗС Норвегії закликали людей утриматися від подорожей в Україну. Також громадянам радять не їздити до Білорусі (окрім Мінська) та Росії.
  • Ізраїль вже почав евакуацію родин свої дипломатів на фоні загрози російського вторгнення. Крім того, уряд країни рекомендує своїм громадянам не їхати до України.
  • Південна Корея також заборонила своїм громадянам поїздки до нашої держави. Доєднались і Японія та Нідерланди.

Думки про дії Путіна: дивіться відео