Російським пропагандистам сприймати такі новини ну дуже неприємно. Вони то кажуть, що у такий спосіб США веде до Третьої світової війни, то вирішують, що Дональд Трамп для них не стане "спасінням", на яке сподівалися, передає 24 Канал.

Читайте також Для знищення ворожих цілей у Криму: що відомо про ракети ATACMS, які США передали Україні

Спікер Конгресу США Майк Джонсон підтримав можливість ударів України по Росії американською зброєю. За його словами, США мають дозволити Україні воювати так, як вона того хоче. Після того й держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що саме за Києвом буде кінцеве рішення, чи використовувати американське озброєння для ударів по Росії, чи ні.

Крім того, голова комітету Палати представників США в закордонних справах республіканець Майкл Маккол навіть демонстрував на карті, де можна використовувати ATACMS різної дальності по скупченню росіян біля кордонів з Україною.

Реакція пропагандистів

У Росії якось не дуже радісно сприйняли такі заяви.

"Боже, я бачила цю карту, у мене рука стиснулась, всередині все стиснулось, все кипіло, як я на це дивилась", – каже одна з кремлівських пропагандисток.

Пропагандистку Ольгу Скабєєву взагалі "порвало" від таких заяв.

Поки офіційного дозволу на удари немає, але перед адміністрацією Білого дому стоїть непростий вибір: дати сигнал Третій світовій війні чи все ж зупинитися. Просто для розуміння: і спікер Конгресу Джонсон, і глава комітету Маккол – республіканці. При чому не просто представники однієї партії, а й одного крила – близького до Трампа. І вони "за" удари по росіянах,
– обурилась Скабєєва.

Ще кілька місяців тому російська пропаганда так раділа витівкам спікера Джонсона і співала оди Дональду Трампу, мовляв, прийде – порядок наведе. Але щось пішло не так.

"Це погана історія. Тому що всі, хто зараз виступають за дозвіл бити по Росії, є республіканцями. Я вже задумався, може, коли Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону сказав, що Байден для нас кращий, то це не було тролінгом? Зараз республіканці є більш войовничими...", – поділився своїми "відкриттями" оглядач видання "Коммерсантъ".

Ймовірно, тепер соратники Трампа вирішили показати, що це демократи роблять недостатньо для перемоги України. Так чи інакше, нам такі "змагання" подобаються.