Про відсутність планів щодо перекидання військових до України на своєму брифінгу оголосив прессекретар Міністерства оборони США Джон Кірбі. Разом з тим він повідомив про низку інціатив Штатів.

Цікаво У Путіна інша мрія, – Резніков певен, що Росія не бомбардуватиме Україну

Війська в Україну не вводитимуть

Джон Кірбі розповів, що США не будуть вводити свої війська в Україну в разі вторгнення Росії. Поки що в Сполучених Штатах прозглядають лише варіант відповіді Росії за допомогою санкцій.

У нас немає планів щодо введення американських військ в Україну для стримування Росії. Якщо Путін вторгнеться, він зіткнеться в основному з економічними наслідками,
– розповів речник Пентагону.

Війська США будуть у Європі

  • Разом з відмовою від введення військ в Україну Сполучені Штати готуються перекинути своїх військових у Європу – у країни-партнери по НАТО.
  • Відтак Пентагон привів у стан підвищеної готовності військо чисельністю у 8,5 тисячі. Втім, остаточно рішення про перекидання військових поки немає.
  • Втім, американські ЗМІ писали, що президент США Джо Байден розглядає можливість перекинути декілька тисяч американських військових у Східну Європу. Крім того, Вашингтон нібито думає про розміщення авіації та кораблів.
  • Мовилось про 1 – 5 тисяч військових із можливістю збільшення цієї кількості вдесятеро. Рішення Байден буцімто має ухвалити вже цього тижня.

Також цікаво – Нові знімки військ Росії біля кордону: дивіться відео