Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що американська сторона повністю підтримує те, що Україна має отримати План дій щодо членства в НАТО. Ба більше, США беззаперечно підтримують вступ України до НАТО.

До теми Війська на кордоні, реформи, запрошення Байдена: головні тези зустрічі Зеленського та Блінкена

США підтримують Україну щодо вступу в НАТО

Єрмак зауважив: США є стратегічним партнером України, тому підтримують вступ нашої держави до Альянсу. Втім, у Північноатлантичному альянсі є багато інших учасників, тому робота щодо вступу триває.

Ми отримали сьогодні чергове підтвердження щодо повної підтримки можливого отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО. США – наш стратегічний партнер і повністю підтримує наш вступ до НАТО,
– сказав Єрмак.

Участь Зеленського у саміті НАТО

14 червня 2021 року у Брюсселі відбудеться саміт НАТО. Втім, наразі немає інформації щодо того, чи візьме у ньому участь Президент України Володимир Зеленський. Саме на цьому саміті члени НАТО мають обговорити питання щодо надання Україні Плану дій щодо вступу в Північноатлантичний альянс.

На сьогодні відсутні будь-які докази участі президента України в саміті НАТО, який відбудеться 14 червня у Брюсселі, у рамках якого заплановано обговорення отримання Україною ПДЧ,
– додав він.

Як повідомлялося раніше, на цьому саміті розглянуть агресивні дії Росії, боротьбу з COVID-19 і зростаючу силу впливу Китаю.

Шлях України до НАТО: головне