Про це пише кореспондентка "Голосу Америки" Карла Бебб з посиланням на американського посадовця. Що саме увійде до пакету допомоги – наразі невідомо.

Дивіться також "Угорщина не має права на блок": Боррель пояснив на що підуть 1,4 мільярда євро допомоги Україні

США можуть оголосити про новий пакет допомоги

Як пишуть у ЗМІ, США можуть оголосити про новий пакет допомоги у розмірі 150 мільйонів доларів у вівторок, 25 червня. Наразі в Білому домі не підтверджували інформацію про виділення допомоги.

Також невідомо, що саме може увійти до нового пакету допомоги.

До слова, 7 червня 2024 року США також оголосили про надання військової допомоги Україні. Так, під час зустрічі з Володимиром Зеленським у Парижі Джо Байден повідомив, що Білий дім ухвалив новий пакет допомоги на 225 мільйонів доларів.

До нового пакету допомоги увійшли боєприпаси для HIMARS, ракети для ППО HAWK, зенітні ракети Stinger, міни, артилерійські снаряди й чимало іншої техніки та зброї. Окрім того, Україна отримала експериментальну самохідну артилерійську установку від США – Hawkeye або "Соколине око".

Ця артилерійська установка є найбільш експериментальною серед арсеналу армії США. САУ відома своєю мобільністю та швидкістю ураження. Нині вона досі перебуває на випробуваннях США, однак вона ефективно демонструє себе на полі бою в Україні.