Про це розповів радник адміністрації Байдена з національної безпеки Джейк Салліван. За його словами США вже попередили Росію про ймовірні наслідки.

До теми Несправедливо і неприйнятно, – Байден про ситуацію з Навальним

Що кажуть у Білому домі

"Ми повідомили російському уряду, що те, що відбувається з Навальним під вартою, є їхньою відповідальністю, – наголосив Салліван.

Вони будуть притягнуті до відповідальності перед міжнародною спільнотою,
– запевнив він.

Радник додав, що адміністрація Байдена розглядає різні кроки у випадку смерті опозиціонера. Проте наразі розголошувати їх не будуть.

Крім цього, журналісти також запитали, чому американський президент не згадав про Навального у своїй недавній заяві, яка стосувалася Росії.

Той пояснив, що найкращий спосіб розв'язати цю проблему – звернутися безпосередньо до Кремля через приватні дипломатичні канали.

Стан Навального – критичний

  • У колонії здоров'я Навального дуже погіршилося, зокрема – з'явились сильні болі у спині. Дружина розповіла, що одна його нога стала фактично недієздатною.
  • Його лікар Анастасія Васильєва написала у твітері, що стан опозиціонера критичний. У нього в крові дуже низька кількість калію. Через це може загрожувати зупинка серця.
  • Вона разом зі своїми колегами написала звернення до російської служби виконання покарань, в якому просить надати дозвіл на відвідування свого пацієнта.
  • У Навального наголосили, що "він – помирає, при його стані – це питання днів". Через це 21 квітня на центральних площах міст Росії анонсували акції протесту.