Зважаючи на те, що ця програма встановлена на багатьох комп’ютерах, які задіяні в корпоративному секторі, тому зараженими виявилося чимало компаній, в тому числі і банки.
Читайте також: Україну атакував небезпечний вірус Petya A: онлайн
Про це повідомив співголова піар-комітету Асоціації ІТ України Влад Бовсуновський, пише УНІАН.
"Або були заражені сервери M.E.Doc, або це була фишинговая розсилка нібито від компанії", – зазначив експерт.
Ці слова підтверджує і міністр інфраструктури Володимир Омелян.
"В основному заражені комп'ютери з програмою M.E.Doc (для розсилання податкових накладних) і системи бухгалтерії. Водночас, їх кількість не критична", – зазначив міністр.
Читайте також: Хакерські атаки в Україні: список компаній, вражених вірусом Petya.A
Інтернет-провайдер "Ланет" також закликав своїх користувачів не встановлювати і не оновлювати програму M.E.Doc, так як вірус ймовірно поширюється через неї.
Сама ж компанія M.E.Doc розмістила на своєму сайті наступне повідомлення: "На наші сервера здійснюється вірусна атака. Просимо вибачення за тимчасові незручності!".
Нагадаємо, вдень 27 червня низка українських компаній почали повідомляти, що на них здійснено хакерську атаку. Зокрема, про атаку повідомили у "Київенерго", банки, компанія "Нова пошта".
Атаку було скоєно на медіахолдинг ТРК "Люкс", до складу якого входять "24 Канал", національна мережа радіостанцій "Радіо Люкс" та "Радіо Максимум", а також низка популярних інтернет-сайтів.