Російський правозахисник Марк Фейгін сказав 24 Каналу, що, найімовірніше, контроль над Північним Кавказом повернути вдасться, але ненадовго. Регіон може "загорітись", як це було вже не раз в історії.

До вашої уваги Може поховати путінський режим: смерть Кадирова спричинить серйозні проблеми для диктатора

"Доки не буде остаточної поразки в Україні, вони зможуть утримувати ситуацію", – вважає Фейгін.

Ситуація на фронті вплине на порядок у Чечні: дивіться відео 24 Каналу

Серйозним тригером для чеченців може стати втрата Криму. До слова, щоб перерізати сухопутний коридор до окупованого півострова, ЗСУ лишилось 15–20 кілометрів, а Керченський міст уже зазнав кількох атак і не може повноцінно функціювати.

Чи будуть наслідки для Росії

Якщо Рамзан Кадиров таки помре, може посилитись розкол у кремлівській верхівці. Мова про ФСБ, яка завжди недолюблювала чеченського узурпатора, і росгвардію, яка, навпаки, з ним "дружила".

Крім того, відхід Кадирова може вплинути на ситуацію на російсько-українському фронті. Оскільки його війська виконують роль загороджувальних загонів, то без них ворожа оборона, імовірно, просто розсиплеться.

Що говорять про Кадирова: останні новини

  • Представник ГУР Андрій Юсов не підтвердив інформацію про кому, у якій нібито перебуває глава Чечні. Однак він констатував, що Рамзан Кадиров перебуває у важкому стані.
  • Чеченський узурпатор має серйозні проблеми з нирками і проходить лікування діалізом. Його поїздку в Мекку пов'язують з обстеженням або підготовкою до операції.
  • Секретар РНБО прокоментував чутки про стан Кадирова. За словами Олексія Данілова, главу Чечні могли неодноразово отруювати, що й дало ускладнення на нирки.