Зокрема, військові говорили тому, що в нього все вийде і вони вірять у спробу чоловіка. Інцидент стався в одному з сіл на Хмельниччині.

Дивіться також Мобілізація в Україні: які види повісток можуть вручати на вулиці

Незвичний спосіб втечі від ТЦК

На Хмельниччині, в селі Старий Остропіль, чоловік намагався вплав втекти від представників Старокостянтинівського РТЦК. Ті хотіли вручити йому повістку, однак чоловік кинув свій велосипед і стрибнув у річку Случ.

Працівників військкомату такі дії неабияк здивували і вони з берега почали сміятися над ситуацією. Вони говорили втікачу, що у нього "все вийде", а вони "в нього вірять". Також військові питали, чи не жарко чоловіку і роздумували, де ж чоловік випливе.

Так ще ніхто не зй***вався. Кожного дня ця робота дивує,
– підсумував працівник військкомату.

Варто зазначити, що чоловік почав плисти біля мосту через Случ – саме тому вирішив, що рухатися до іншого берегу буде невдалою ідеєю. Він вирішив прокласти маршрут вздовж річища.

Як чоловік плив від вручення повістки: дивіться відео

Інші оригінальні спроби уникнути призову

  • На кордоні з Румунією ДПСУ затримала чоловіка, який видавав себе за багатодітного батька. Він за 4000 доларів купив фальшиву довідку про народження двійнят у Молдові.
  • На Одещині військовозобов'язаний чоловік намагався перетнути кордон, сховавшись у кукурудзі. Також інший чоловік намагався "по-тихому" перетнути кордон за межами пункту пропуску, однак його почула службова вівчарка.
  • Житель Львівщини отримав 5 повісток та все одно уникав мобілізації – спочатку його запросили до суду, а після неявки оголосили у розшук. Чоловік виправдовував ігнорування запрошення до ТЦК повітряною тривогою – нібито він приходив саме тоді, коли вона починалася.