Лугова засудила всіх тих, хто в коментарях під дописом Наді Кушнір писав гнівні коментарі, в яких звинувачували ілюстраторку в спробі пропіаритися на цій темі. Жінка переконана, що в кримінальному кодексі потрібна стаття про сексуальне домагання.

Цікаво Нова спроба зґвалтування в потязі УЗ: художниця пояснила, чому закрила резонансний допис

Критики можуть опинитися на місці жертви

Анастасія Лугова обурена тим, що замість підтримки та співчуття значна частина коментаторів полила Надю Кушнір брудом. Тим, хто вважає допис ілюстраторки про спробу зґвалтування в потязі звичайною спробою піару, жінка побажала опинитися в подібній ситуації.

Сама Лугова розповіла, що вже давно не реагує на хейт, однак реакція коментаторів на допис Кушнір її здивувала.

Я вже давно не читаю хейт і не пускаю його в своє життя, але ви хоч запитали б як почуває себе людина! Але видно скільки жовчі й черні в людях, це засмучує,
– написала Лугова.

Також жінка відреагувала на те, що Кушнір обмежила доступ до посту, де вона розповідала про спробу зґвалтування зі словами про те, що краще було б не писати про це. Однак Лугова переконана, що мовчати про такі речі не варто, а навпаки надавати їм розголосу, щоб щось змінити.

Крім того, Анастасія Лугова має намір звернутися до юристів, щоб у кримінальному кодексі України з'явилася стаття про сексуальне домагання, щоб після подібних інцидентів винуватці отримували належне покарання.

Напад на Надю Кушнір

  • У ніч проти 29 вересня у вагоні потяга у потязі Київ – Львів невідомий намагався зґвалтувати ілюстраторку Надію Кушнір.
  • Пасажири вагону не прийшли на допомогу на крик жінки, а навпаки обурювалися її крику.
  • Кушнір переселили до іншого купе, втім там інший попутник заявив їй, що "п'яні чоловіки потребують інтиму".
  • В Укрзалізниці попросили, аби потерпіла детально розповіла про випадок, щоб належно відреагувати на дії провідників.
  • Крім того, в компанії пообіцяли вирішити питання зі встановленням камер відеоспостереження.
  • Кушнір обмежила доступ до допису через шквал критики коментаторів.