Про це в ефірі авторської програми Катерини Соляр "Перехресний допит" на 24 каналі розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр. За її словами, ситуація у 2022 році абсолютно інша.

До теми Росія підтягнула свої С-400 у Білорусі до кордонів України та Польщі

Маляр: За ці роки здійснили прорив

Маляр зауважила, що у 2014 році все-таки відбулась тотальна зрада з боку правоохоронців і працівників Збройних сил, зокрема військовослужбовців у Криму. Сьогодні цей фактор є неможливим.

Я б радила порівняти стан наших Збройних сил із 2014 роком і запевнити, що такого сценарію, як у 2014 році просто бути не може,
– наголосила вона.

Також заступниця міністра оборони пояснила, що у 2014 році армія була абсолютно неготовою, а зараз же вона не просто озброєна. "На сьогодні армією керують справжні бойові командири", – додала Маляр.

"Що стосується озброєння, то за ці роки здійснили прорив у сфері озброєння. Наш ворог дуже добре знає, що сьогодні ескалація або просування вглиб території України обійдеться дуже дорого", – підкреслила посадовиця.

Інтерв'ю Ганни Маляр на 24 каналі: дивіться відео

Вторгнення Росії: останні міжнародні заяви

  • У Конгресі США тривають обговорення щодо нових санкцій проти Росії через ймовірне вторгнення. За словами сенатора-республіканця, більшість положень законопроєкту уже погодили.
  • У Польщі ухвалили важливу резолюцію для України. У документі констатували, що країна зараз "зіткнулася зі смертельною небезпекою".
  • Уряд Естонії проаналізував готовність своєї країни до нападу Росії на Україну. Політики дослідили наслідки вторгнення та навіть склали карту готовності.