Прокурори вимагають взяття під варту політика. Крім того, Офіс генпрокурора визначив заставу для Медведчука у розмірі понад 300 мільйонів гривень.

Важливо Офіс генпрокурора проситиме суд взяти під варту Медведчука

Зауважимо, раніше РНБО заблокувала усі активи та рахунки кума Путіна, наклавши на нього санкції. Тож, ймовірно, він не зможе використати їх для внесення застави.

Суд обирає запобіжний захід Віктору Медведчуку, дивіться трансляцію:

Засідання суду у справі Медведчука / Фото Олега Климчука для 24 каналу

Що відомо про суддю, який головує на засіданні

Помічники Медведчука розповіли "Сьогодні", що засідання буде вести суддя В'ячеслав Підпалий.

Журналіст Назар Приходько, зазначив, що цей суддя відомий тим, що зняв арешт з рахунків члена "сім'ї" Януковича. Крім того, Підпалий у 2018 році дав доступ до телефонних розмов та листування журналісток Наталки Седлецької та Христини Бердинських в межах справи проти директора НАБУ Артема Ситника.

Що відомо про справу Медведчука

  • Медведчука підозрюють у державній зраді. Мовиться про замах на розграбування національних ресурсів в українському Криму.
  • Підприємство, яке підпорядковане нардепу, мало дозволи на розробку родовища "Глибока". Після окупації Криму, права передали окупантам.
  • Також слідство стверджує, що Медведчук передавав дані про ЗСУ через Тараса Козака росіянам.
  • 11 травня контррозвідка Служби безпеки України прийшла з обшуками в будинок Медведчука й офіси ОПЗЖ та громадської організації "Український вибір".
  • 13 травня кум Путіна явився до Офісу генпрокурора та заявив, що ознайомився з підозрою.