Так вирішив столичний Шевченківський райсуд. За словами організатора “податкового майдану” Сергія Мельниченка, його навіть не ознайомили з обвинуваченнями. Загалом, досудове слідство назбирало 10 томів справи і 2 диски з оперативними зйомками. Протестувальникам закидають пошкодження майна на суму понад 212 тисяч гривень.

“Дійсно, покриття Майдану Незалежності пошкоджено, воно пошкоджувалося протягом багатьох років, під час багатьох громадсько-політичних акцій, починаючи з 2006 року, зокрема під час протестів ПР проти дострокових виборів парламенту, а визначити об’єктивно від яких дій пошкоджено, на мою думку, неможливо, і слідство не зробило нічого, щоб визначити об’єктивну причину пошкодження цього майна”, - сказав адвокат Олега Ахтирського Євген Ніколенко.

“В мене складається враження, що як вони не працювали над достовірністю нашої невинності, мені здається, що так само недбало, абсолютно холоднокровно вони поставилися до нашої вини. Єдина мета, це тупо затягування процесу”, - вважає учасник “податкового майдану” Ігор Гарковенко.

Нагадаємо, справа проти організатора і активістів “підприємницького майдану” була порушена 23 листопада 2010 року. Правоохоронні органи звинувачують 7-х осіб у пошкодженні гранітного покриття на Майдані Незалежності під час зведення наметового містечка. Один із учасників і досі перебуває в СІЗО.