Його підозрюють у винесенні неправосудного вироку, рішення чи постанови. Справу порушили ще у 2009-му, згодом феміда визнала її незаконною, але напередодні Верховний суд скасував таке рішення.
Як пише видання “Комерсант”, клопотання Генпрокуратури про відновлення справи проти Вовка перебувало у Верховному суді близько року. За цей час суддя встиг провести кілька так званих політичних справ. Найгучніший серед них - процес над екс-міністром Юрієм Луценком, якого засудили до 4 років позбавлення волі.
“Прокуратура являється - сама розслідувала справу проти Луценка, сама підтримує державне обвинувачення по даній кримінальній справі. Звичайно, що це є зацікавленість Вовка прийняти таке рішення, яке було б вигідне органам прокуратури. Я вважаю, що це підстава для скасування вироку, чому - тому що у кримінально-процесуальному кодексі є стаття, де сказано про те, що винесення вироку незаконним складом суду є достатньою підставою для скасування вироку”, - каже адвокат Ю.Луценка Олексій Баганець.
Захист екс-міністра внутрішніх справ має намір оскаржити вирок Печерського райсуду 9-12 березня. Зараз адвокати працюють з повним текстом рішення суду, який містить понад сотню сторінок.