За їхніми переконаннями, такий склад свідчить про складні відносини між Зеленським та Трампом, а також це може бути поганим сигналом у подальших домовленостях.

Читайте також: Інавгурація Володимира Зеленського: онлайн-трансляція

Колишній посол США до Росії аналітик Майкл Макфол вважає, що Трамп повинен мав відправити на урочисту подію свого радника з питань національної безпеки Джона Болтона.

Навіть на інавгурацію Януковича адміністрація Обами прислала Радника з національної безпеки Джима Джонса. Команда Трампа тут робить помилку. Надішліть Болтона!,
– зазначив Макфол.

Експерт також закликав українсько-американську спільноту протистояти байдужості Адміністрації Трампа до України.

Колишній посол США до України Стівен Пайфер вважає, що США нині має розбудовувати контакти з президентом Зеленським. Натомість країна "відкликала талановитого і досвідченого посла".

Коли відбудеться інавгурація Зеленського? Уранці 16 травня Верховна Рада нарешті затвердила дату інавгурації Володимира Зеленського. Відповідно до рішення нардепів, яке підтримали 315 осіб, захід пройде 20 травня. Прес-служба Зеленського уже почала акредитувати журналістів на подію. За їхніми словами, інавгурація Володимира Зеленського розпочнеться о 10:00.