Події під Радою

В країні ситуація склалась таким чином, що вже не можна прикриватися патріотичними гаслами і виправдовувати злочини.

До "Свободи" було завжди багато питань, але поряд з цим, певні їх вчинки змушували населення їм симпатизувати. Виходило, що негативні сторони їхньої діяльності відсувалися на другий план.

Попри це, останні події під Радою були екстраординарними. Громадська думка змінилась, пішла, зворотна хвиля: спочатку суспільство на них було зле, а тепер у соціальних мережах обговорюють те, що свободівці стали заручниками не свого сценарію, тому вони тут ні до чого.

Після того, як відбувся вибух, я бачила, як екс-міністр Швайка кидався на нацгвардійців, коли було очевидно, що вже пролилася кров.

Безумовно, що об’єктивну оцінку має дати слідство, але вже зараз можна стверджувати, що "Свобода" була безпосереднім учасником кровопролиття — це факт і сотні журналістів це бачили.

Це такі помилки, які не можна пробачати. Зараз свободівці вільно дають коментарі у кулуарах Верховної Ради — вони не відчувають за собою жодної відповідальності.

"Cвобода" і політика Кремля

Паралелі проглядаються тут у тому, що ми досить часто звинувачуємо російську пропаганду за брехню, а зважаючи на діяльність "Свободи", у Росії навіть нічого вигадувати не треба.

Не зрозуміло, чи вони це усвідомлюють, але досить часто підігрують інтересам Кремля в інформаційному плані.