Про це 24 каналу розповів генерал-майор СБУ в запасі Віктор Ягун. На його думку, ворог має намір також послабити нашу ППО.

До теми Масовані ракетні обстріли ще можливі: у ГУР оцінили запаси Росії

Дешевих ракет у росіян ще багато

На його думку, росіяни для реалізації свого плану використовують дешеві та старі ракети.

Коли вони випускають ракети, немає розуміння, це летить "пустишка", чи ракета, яка може завдати значної шкоди. Ми вимушені стріляти по тих об'єктах нашими ракетами, які набагато дорожчі, ніж ті "пустишки", і в нас їх не так багато,
– зазначив генерал-майор.

Він наголосив, що дешевих ракет у загарбників поки що достатньо.

"Тими "пустишками" вони можуть обстрілювати будь-які наші об'єкти для того, щоб зорієнтуватися, де і що у нас розташоване і виснажити нашу систему ППО", – вважає Ягун.

Які ракети використовує ворог для повітряних атак по Україні: дивіться відео

Чи нададуть Україні системи ППО західні партнери: важливе

  • У Пентагоні наголошують, що протиповітряна оборона – головний пріоритет, коли мовиться про підтримку України. Однак щодо постачання систем ППО Patriot наразі інша позиція. Речник Міноборони США Пет Райдер пояснив, що системи Patriot вимагають суттєвої підтримки, обслуговування і тренування. Ці системи не працюють за принципом "підключи та працюй".
  • Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що не підтримує пропозицію передати Україні зенітно-ракетні комплекси Patriot. Їх Варшава придбала у США для захисту свого повітряного простору.
  • США можуть надати Україні системи протиповітряної оборони Patriot. Вони потрібні для захисту від майбутніх ракетних атак росіян. Про це повідомили ЗМІ, посилаючись на високопоставленого представника Міноборони США. Він наголосив, що системи ППО Patriot – це один із засобів протиповітряної оборони, який розглядається.