Попередньо відомо, що причиною вибуху міг бути витік газу. Про це повідомило місцеве видання.

До теми У багатоповерхівці на Миколаївщині трапився вибух газу: фото руйнувань

У Тбілісі трапився вибух в житловому будинку

Вибух пролунав у будинку ввечері 19 грудня в міському районі Вазісубані. Мешканець будинку розповів, що орієнтовно з різницею в 5 хвилин пролунали два вибухи.

Ймовірно, витік газу трапився у одній з квартир на першому поверсі. Також з оприлюдених кадрів помітно, що вибух пошкодив стіни, автомобілі поруч, а також розбив вікна у квартирах. Попередньо відомо, що всіх мешканців евакуювали. До будинку припинили подавати електрику та газ.

Станом на 21:17 на місця інциденту працюють рятувальники.

Влада повідомила про 5 постраждалих

Спочатку ЗМІ писали про 1 постраждалого, однак згодом влада оприлюднила офіційну інформацію. Представник районної адміністрації Ніка Елісашвілі розповів, що п'ятеро людей постраждали через вибух в 9-поверховому житловому будинку.

Серйозні опіки отримав господар квартири (мовиться про квартиру на 1 поверсі, де й трапився вибух – 24 канал). Мешканці розповідають, що він працював у енергорозподільній компанії "Теласі". За їхніми словами, вибух стався, коли чоловік повернувся додому та увімкнув світло,
– мовиться у повідомленні.

Постраждалого доправили в опіковий центр університетської клініки імені Хечінашвілі. Його стан наразі важкий.

Окрім господаря квартири, постраждали 4 його сусідів. Їх також доправили в лікарню. Їх життю нічого не загрожує.

Згідно з попередніми даними, пожежу в будинку ліквідували. Там вже працюють експерти-криміналісти. Наразі відомо, що хвиля вибуху пошкодила стіну квартири на першому поверсі.

Евакуйованим мешканцям будинку влада надасть тимчасове житло. Їм дозволять повернутись тільки тоді, коли експерти оцінять безпеку будівлі.

Сумні інциденти вибухів в житлових будинках

У Новій Одесі трапився вибух газу у будинку – дивіться відео