Корпус, ремінець і безіль годинника виготовлені з нержавіючої сталі, корпус має ударостійку конструкцію та забезпечує водонепроникність до 20 АТМ. Пристрій підтримує заряджання від сонячної батареї та підтримує зв'язок зі смартфонами через Bluetooth.

Не пропустіть Xiaomi випустила дешеву колонку з екраном та камерою – для чого потрібен ґаджет

Годинник підтримує систему зарядки Tough Solar, яка знімає необхідність регулярної заміни батареї. Система підключення Smartphone Link через Bluetooth призначена для точного відліку часу та легкого налаштування таких функцій, як:

  • будильники,
  • таймер зворотного відліку,
  • світовий час,
  • та інших функцій із програми для смартфона.

Габарити годинника складають 44,4х49,8х12,8 мм при масі близько 165 г, а термін служби батареї може становити до 18 місяців.


Новий G-SHOCK GM-B2100 / Фото Casio

Виготовленню цільнометалевого корпусу приділили чимало уваги. Безіль, для прикладу, пройшов ретельну обробку: спочатку ковка, потім різання та полірування. Щоб підкреслити красу металу, компоненти обробляються різними видами, а кнопки та задня кришка мають дзеркальне покриття.

Циферблат складається з кількох частин, щоб створити глибину та об’єм, тоді як вставне кільце циферблата в положенні "9 годин" і стрілки оброблені пароосадковим покриттям, щоб циферблат мав справді якісний вигляд.

Фото G-SHOCK GM-B2100

Ціна годинника

Новий G-SHOCK GM-B2100 доступний у трьох кольорах:

  • сріблястий,
  • чорний,
  • рожеве золото.

Коштує годиннк в Японії чималі 540 доларів (≈19940 гривень).

Читайте на сайті Нові функції та можливості: Xiaomi Smart Band 7 отримав нове оновлення

До речі, раніше компанія Casio випустила годинник культової лінійки G-SHOCK у не менш культовому помаранчевому дизайні, який віддає шану NASA. Стратегічний помаранчевий колір скафандрів покликаний покращити їхню видимість при рятувальних операціях. Годинник вирізняється класичним логотипом космічного відомства.