24 канал підготував підбірку ґаджетів, що стануть в нагоді під час дистанційного навчання.
До теми Сервіси та платформи для дистанційного навчання
Ноутбук
Навіть якщо у вас є стаціонарний комп'ютер з ноутбуком буде комфортніше. Під час вибору ноутбука радимо звернути увагу на діагональ екрану – оптимальний розмір 15,6 дюймів. А от менше ніж 13 дюймів буде вже замало – дитині просто складно буде розгледіти деякі деталі.
Зверніть увагу на якість монітора / Фото unsplash.com
Також варто звернути увагу на автономність – буде зручніше, якщо пристрій працюватиме на одному заряді понад 5 годин. Ще один аспект – наявність кількох портів USB, HDMI, аудіовихід для навушників, LAN-вхід для проводового інтернету тощо. Важливо звернути увагу на наявність камери – це потрібна річ для відеоуроків.
А от на потужність процесора чи наявність системи охолодження можна не зважати. Ви ж шукаєте девайс для навчання, а не для вимогливих відеоігор.
Гарнітура
Дуже корисна річ, навіть якщо ноутбук має вбудований мікрофон. По-перше, в навушниках учню чи учениці буде легше зосередитись на навчанні та дистанціюватись віз зовнішніх відволікаючих факторів.
Навушники допоможуть зосередитись / Фото unsplash.com
А по-друге, так буде зручніше батькам, особливо якщо вони працюють вдома, або братам/сестрам, які теж перебувають вдома.
Якщо ви будете використовувати цю гарнітуру лише для навчання, то великих вимог для цього девайсу немає. Може бути навіть навушники з мікрофоном, що йдуть у комплекті з мобільним. Хоча, якщо в навушниках буде технологія шумоподавлення, то дитині точно так буде легше зосередитись на навчанні.
Цікаво Іграшкова копія робопса Spot коштує в 330 разів дешевше від оригіналу: відео
Планшет
Цей девайс теоретично може замінити ноутбук. Але бажано докупити ще й фізичну клавіатуру. Вимоги до нього, такі ж, як і до планшета – звертайте увагу на якість та діагональ екрану – радимо не купувати девайс з діагоналлю меншою 9 дюймів. Також рекомендуємо вибрати пристрій із хорошою автономністю.
Електронна книга
Цей девайс буде корисний дитині не лише під час дистанційного навчання. Така книга буде компактніша. При цьому, на відміну від того ж планшета чи смартфона, е-книга має спеціальне "електронне" чорнило, яке наближене до класичного паперу. Тож такий дисплей не шкодити для очей, а також економить батарею самого пристрою.
Цікаво Apple розробила фірмову маску від COVID-19: чим цікава
Також варто звернути на моделі з вбудованим підсвічуванням – це дасть змогу читати при поганому освітленні. Важливою є роздільна здатність екрану – чим вищий показник, тим чіткіше зображення, а відтак комфортніше для очей.
Корисний девайс для дітей і дорослих / Фото unsplash.com