Програмне забезпечення SAKER побудоване на алгоритмах штучного інтелекту. Воно допоможе нашим військам ефективніше бити російського ворога.

Цікаво Штучний інтелект здійснив самостійний виліт на бойовому дроні й керував ним три години

Що відомо про SAKER SCOUT

  • Система за допомогою просунутої оптики самостійно розпізнає і фіксує координати техніки ворога (навіть замаскованої) негайно передаючи інформацію в командний пункт для прийняття відповідного рішення. Це нівелює ризики "людської помилки", оскільки око оператора не завжди здатне вловити усі нюанси
  • У комплекс входять флагманський дрон-розвідник, а також кілька дронів-камікадзе типу FPV, які корегуються, зокрема, за допомогою флагманського дрона.
  • Дальність польоту – до 10 кілометрів.
  • Може оснащуватися інфрачервоною оптикою для роботи вночі.
  • Може використовувати інерціальну систему наведення, що значно підвищує його стійкість до засобів РЕБ.
  • Інтегрується до усіх наявних у ЗСУ систем ситуаційної обізнаності, зокрема, у систему "Дельта".

Як виглядає дрон зі штучним інтелектом / фото із соцмереж

Компанія Rheinmetall поставить Україні новий супердрон

Нагадаємо, що німецька компанія Rheinmetall ухвалила рішення передати Україні свій новий супердрон. Мовиться про безпілотну систему Luna New Generation.

Зазначається, що безпілотна система Luna від Rheinmetall – це абсолютно нова система дронів, яка перевершує попередню модель за всіма важливими характеристиками. Цю систему безпілотників можна використовувати як розвідувальну систему, забезпечувати мережу LTE та перехоплювати або глушити ворожі комунікації.