Що відомо про Defender
Фільтр Defender відрізняє надзвичайна простота у використанні. Досить залити в нього рідину будь-якої якості та натиснути кнопку, щоб отримати близько 480 мілілітрів чистої питної води. Пристрій електронний і працює на батареї: одного заряду вистачить на 100 циклів очищення (близько 50 літрів води), а фільтр витримає до 200 циклів.
Дивіться також Смартокуляри від Meta повністю провалились, але компанія все одно випустить друге покоління
Defender має розміри 26,5 x 7,5 сантиметра й важить 0,49 кілограма. Він оснащений широкою шийкою для зручності використання. Усередині дві роздільні камери, під брудну і чисту воду. Процес очищення повністю автоматизований і займає всього 45 секунд.
Фільтр Defender від Vitaloop в розібраному стані / Фото Vitaloop
Система очищення п'ятиступенева завдяки фільтру NanoFlow:
- Першим іде грубий металевий фільтр-решітка для відділення крупного сміття й захисту основного фільтра.
- Потім тонка сітка для затримання найдрібніших частинок бруду.
- Третій фільтр утримує більшість вірусів (ротавірус, норовірус, гепатит A) і бактерій, на кшталт кишкової палички чи сальмонели, та мікроскопічних паразитів.
- Четвертий фільтр з активованого вугілля очищає воду від важких металів (свинець, миш'як, ртуть і мідь) і токсинів (хлор, бензол). Покращує смак, колір і запах.
- Фінальний фільтр із графену видаляє з води частинки мікропластику та знезаражує її.
Фільтр Defender від Vitaloop / Фото Vitaloop
Фільтр Defender від Vitaloop / Фото Vitaloop
На сайті виробника зазначається, що з Defender можна пити воду "практично з будь-якого відкритого джерела води з почуттям безпеки та спокою під час ваших експедицій на природі". Рекламний ролик демонструє актора, який набирає воду прямо з фонтану Центрального парку Нью-Йорка.
Рекламний ролик Defender від Vitaloop: відео
Вартість Defender становить 35 доларів. Пристрій має USB-C для зручного заряджання, навіть від портативного павербанка.