Деталі історії

Філіп Паксон, 47-річний житель міста Гікорі, штат Північна Кароліна, ввечері 30 вересня 2022 року повертався додому з дев'ятого дня народження своєї доньки. Згідно з позовом, поданим від імені вдови Паксона, Алісії, Google Maps вказав йому напрямок, який привів його на міст, що обвалився майже десять років тому, у 2013 році.

Читайте на сайті Ось три головні зміни, які ми чекаємо в майбутніх процесорах Tensor G3 для Google Pixel 8

Через свій аварійний стан міст, про який йде мова, отримав місцеву назву "Міст в нікуди". У позові стверджується, що Google Maps не попередив Філіпа Паксона про небезпечний стан мосту, що у підсумку призвело до того, що він з'їхав з нього під час несприятливих погодних умов.

Коли патрульні прибули на місце події і знайшли тіло пана Паксона, вони відзначили відсутність будь-яких знаків або бар'єрів, які б попереджали водіїв про небезпечний стан мосту, що обвалився.

Публікація вдови Паксон у Facebook про смерть чоловіка:

Google знала про проблему із мостом

Згідно з прес-релізом юридичної фірми, що представляє інтереси сім'ї Паксона, жителі Гікорі раніше зверталися до Google Maps з проханням змінити маршрут руху подалі від небезпечного мосту. Вони також просили власників мосту, які є співвідповідачами в судовому процесі, встановити попереджувальні знаки і бар'єри, щоб запобігти подібним нещасним випадкам.

Фото обваленого мосту
Фотографія зруйнованого мосту, зроблена після інциденту / Фото Phone Arena

Роберт В. Циммерман, один з адвокатів, що представляє інтереси сім'ї Паксон, висловив своє занепокоєння ситуацією, що склалася.

Протягом дев'яти років громада Гікорі безпідставно і безглуздо піддавалася ризику внаслідок обвалення автомобільного мосту. Попри неодноразові прохання громадськості, одна з найбільших компаній у світі відмовилася виправити свої алгоритми картографування. Мешканці просили відремонтувати дорогу або належним чином забарикадувати її, щоб запобігти травмам і смертям. Їхні вимоги залишилися без відповіді.

Адвокати виявили, що Карти Google роками неправильно спрямовували автомобілістів на цю зруйновану дорогу, попри скарги громадськості, яка вимагала від Google позначити дорогу як "Закриту".

У судовому поданні зазначено, що Google нарешті оновив Карти Google 10 жовтня 2022 року за рекомендацією адвокатів сім'ї.

Карта
Google Maps роками спрямовувала водіїв на небезпечну дорогу / Фото Phone Arena

Дивіться також Створіть свій смайлик: кухня емодзі від Google тепер доступна усім користувачам

Цей інцидент викликає занепокоєння, оскільки люди щоденно покладаються на картографічні та навігаційні застосунки, особливо в умовах недостатньої видимості. Він слугує нагадуванням про необхідність бути обережними під час водіння в незнайомих районах і вкотре наголошує на важливості пошуку місцевої інформації або звернення до органів влади, коли виникають сумніви щодо дорожніх умов.

Позов проти Google та інших відповідачів спрямований на усунення недбалості у наданні точних і безпечних маршрутів за допомогою картографічних додатків, з надією запобігти подібним трагедіям у майбутньому.