Режим Ілона

Згідно з джерелом, при активації Elon Mode в електрокарі відключаються деякі обмеження, які підстраховують водія. Наприклад, більше не потрібно тримати руки на кермі під час використання автопілота. На цю обережність у мережі надходить дуже багато скарг, адже користувачі вважають цю вимогу надлишковою і набридливою.

Дивіться також Витік даних Tesla розкрив тисячі скарг на безпеку автопілота

Крім цього, камера, яка спостерігає за напрямком уваги водія, більше не турбує його, якщо він відволікся. Зазвичай це працює інакше: електрокар пильно стежить, куди дивиться водій, і змушує його не відволікатися. Цю функцію теж критикують, оскільки вона завдає незручностей і не завжди працює коректно.

Знайшовши та увімкнувши Elon Mode, хакер під ніком @greenheonly наважився протестувати систему й опублікував кілька відеозаписів. Вони не демонструють візуальні налаштування прихованого режиму.

Водіння без рук на кермі у "Режимі Ілона": відео

Під час майже 600-мильного тесту жодного зауваження від систем автомобіля не надійшло.

Є питання

  • Цікавим моментом є те, що за інформацією хакера тест проводився на автомобілі, який належить компанії. Він нібито "не зміг дістати автомобіль, який не належить Tesla", щоб випробувати його в режимі Elon Mode.
  • Судячи з відео, він керує ранньою моделлю Model X. Вона може бути досить старою, щоб взагалі не мати внутрішньої камери.
  • Тож залишається незрозумілим, чи має вона камеру взагалі і як greentheonly отримав доступ до автомобіля.

Нагадаємо, що Ілон Маск у травні провів зустріч з акціонерами Tesla. Мільярдер зазначив, що компанія розпочала працювати над продуктом, який буде значно кращим за все те, що може запропонувати сучасна автомобільна промисловість.

Існує припущення, що мовиться про одну або дві нові моделі. Чутки про їх випуск ширяться ще з березня цього року. Не виключено, що ці автомобілі стануть наймасовішими в історії Tesla.