Як повідомляє 4PDA, у листуванні з користувачами соціальної мережі Weibo Брайан Шен поставив під сумнів значимість тестів DxOMark.

Читайте також: Компанія Oppo звинувачує Huawei у крадіжці технологій: деталі

Він сказав, що немає необхідності встановлювати певний стандарт, коли мова йде про камери в смартфонах. Також Шен запитав у фанатів, чи правильно налаштовувати кожну камеру під один конкретний стандарт.


Актуальний рейтинг DxOMark

Вам дійсно потрібен DxO? Всі камери повинні бути налаштовані на один і той же стандарт? Я маю на увазі, що можливо і є необхідність в рейтингових агентствах, але чи потрібно, щоб щось настільки суб'єктивне, як фотографія, відповідало одному стандарту? Чи правильно прикрашати всіх одним стилем?
– написав віце-президент Oppo.

Частково Брайан Шен прав: не можна судити про якість камери смартфона тільки за оцінкою, але на цей випадок в оглядах DxOMark завжди є розгорнутий підсумок по кожному параметру зйомки кожного тестованого пристрою.

Що таке DxOMark? Це веб-сайт, експерти якого оцінюють та формують рейтинги якості зображення для автономних камер, об'єктивів і мобільних пристроїв. Ресурс заснували в 2008 році і за переконаннями самих експертів, вони здійснюють "незалежну оцінку пристроїв".

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно