На дисплеях пасажири можуть побачити схему метро, ​​поточну інформацію про час прибуття на потрібну станцію, повідомлення машиніста і диспетчера, а також новини та прогноз погоди, пише New Atlas.

Цікаво Прозорий телевізор Xiaomi Mi TV LUX показали в роботі – відео

Екрани з діагоналлю 55-дюймів замінили вікна вагонів поїзда, що курсує по шостій лінії метрополітену Пекіна і десятої лінії метрополітену Шеньчженя.

Компанія співпрацює з виробниками залізничної техніки і керівництвом метрополітенів і планує встановлювати подібні прозорі дисплеї на головних станціях підземки у великих містах Китаю і за його межами.

На початку року LG Displays показала кабіну літака майбутнього з прозорими OLED-дисплеями, а тепер першою в світі встановила цю технологію в вікна вагонів метро.

Розвиток ринку екранів

Аналітики з Prescient & Strategic Intelligence підрахували, що ринок транспортних дисплеїв буде рости на 46% щорічно і до 2024 досягне 4,93 мільярда. Компанія LG Displays спостерігає цю тенденцію на практиці, отримуючи замовлення від виробників автомобілів, літаків, будівельників інтелектуальних будівель і операторів підземного транспорту.

На початку серпня LG Displays представила OLED-телевізор з діагоналлю 65 дюймів, що згортається в рулон. Велику частину часу гнучка панель буде "захована" в саундбарі, а при необхідності, може розкритися після натискання однієї клавіші на пульті управління.